Rejestracja - Imadło Tarnogaju 2019

08 i 09.03.2019

Wpisowe: 45 zł- przy wcześniejszej rejestracji

               60 zł- przy rejestracji w dniu zawodów

Płatność w dniu zawodów gotówką lub kartą

 

Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj

ul. Nyska 59, 50-505 Wrocław
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę CENTRUM WSPINACZKOWE sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu rejestracji i udziału w zawodach.

Grupa I (piątek) godz. 19

L.p.Imię i nazwisko
1. Dominika Powszek
2. Anna Wesnerowicz
3. Karol Porwoł
4. Maciej Kubica
5. Grzegorz Krasoń
6. Marcin Krawczyk
7. Michał Burda
8. Piotr Majka
9. Szymon Zalesiński
10. Patryk Dudek
11. Filip Maciaszczyk
12. Aleksandra Dąbrowska
13. Łukasz Brzezicki
14. Mateusz Piechota
15. Pawel Wencel
16. Tomasz Ryba Rybski
17. Piotrek Czarnecki

Grupa II (sobota) godz. 10

L.p.Imię i nazwisko
1. dorota buraczyńska
2. marek fijas
3. Wojtek Przygoda
4. Zuzanna Nosal
5. Dawid Sikora
6. Kamil Szyndler
7. Krzysztof Pękala
8. Małgorzata Pękala
9. Tomasz Jański
10. Victoria Woods
11. Marcin Janiszewski
12. Łukasz Zielonka
13. Marek Paluchniak
14. Małgorzata Kurek
15. Krzysztof Bych
16. Bartosz Juraszek
17. Katarzyna Mirosław
18. Krzysztof ERBER
19. Kamil Paluchniak
20. Marcel Karpiński
21. Filip Karpiński
22. Bartek Pichowicz
23. Karol Radzikowski
24. Marcin Goldberg
25. Wojciech Golubiński
26. Paulina Czech
27. Tomasz Gorczyca
28. Lukasz Porcenaluk

Grupa III (sobota) godz. 13

L.p.Imię i nazwisko
1. Gabi Czyżewska
2. Tomasz Stefanowicz
3. Łukasz Skowron
4. Oskar Plawszewski
5. Marta Kostrzewska
6. Leonia Zając
7. Jakub Jaworski
8. Ola Poszytek
9. Radek Ptak
10. Karol Suwała
11. Róża Jakubowska
12. Damian Węgrzyniak
13. Agnieszka Michalak
14. Krzysztof Zysk
15. Adriana Szyndler
16. Irek Iwański
17. Maciej Cieplik
18. Tomasz Lebiecki
19. Michał Wanat
20. Radosław Mizielski
21. Matylda Bogucka
22. Katarzyna Rajchert-Żak
23. Konrad Żak
24. Sylwester Górecki
25. Łukasz Sokół
26. Wojciech Klos
27. Kasia Heluszka
28. Wojciech Poniatowski
29. Arkadiusz Millan
30. Marta Kownacka
31. Karol Denis
32. Dominik Zieliński
33. Marcin Klauziński
34. Agata Żyśko
35. Łukasz Jarek
36. Jarek Kluf
37. Lucjan Wiśnicz
38. Tomasz Gutowski
39. Marzena Gawrońska
40. Antonio Coelho
41. Jan Piechociński

Grupa dla sekcjowiczów z Tarnogaju (sobota)

L.p.Imię i nazwisko
1. Tadeusz Jurkiewicz
2. Bartosz Piotrowski
3. Marcin Nowak
4. Natalia Rybska
5. Michał Burda
6. Filip Sławęcki
7. Piotr Kiełczykowski
8. Wojtek Wełeszczuk
9. Zuzanna Wełeszczuk
10. Damian Paszkowski
11. Klara Babicz
12. Magdalena Krawczyk
13. Michał Fedorowski
14. Magda Fedorowska
15. Paweł Włoch
16. Krzysztof Trzeszczoń
17. Paweł Musiał
18. Aleksander Piasecki
19. Anna Bielewicz-Rzepka